czwartek, 25 czerwca 2020

Stany Zjednoczone Ameryki Północnej - secesja mocarstwa, cz. 5


Horoskop USA
Horoskop Donalda Trumpa

Porównanie powyższych horoskopów pozwala na wytłumaczenie, czemu i komu służy prezydentura Donalda Trumpa.
- od 2016 r. trwa proces "rekonstrukcji" państwa. Jest to gra, która ma przynieść umocnienie potencjałów Merkurego /"przywódca odziany w niewidzialną pelerynę władzy" wg. symboli sabiańskich/.
W horoskopie USA, Merkury jest w półkwadraturze do Urana i oznacza to, że państwo zadławi się własną megalomanią, nadużywaniem władzy, pozycją światowego policjanta.
Układ Merkury-Uran mówi także o magicznym stosowaniu zasady "jak na górze tak na dole" /lub odwrotnie/. Niekorzystny układ planet sugeruje, że zasady "Szmaragdowej tablicy" nie zadziałały właściwie - znaki, symbole, plany architektoniczne, plany społeczne nie sprawdziły się bądź użyto je w niewłaściwy sposób.
W 2016 r. tranzytujący Uran /w Baranie/ stworzył kwadraturę z natalnym Merkurym i zagroził, że "niewidzialna peleryna władzy" opadnie a król pozostanie nagi. Potrzebny był ktoś, kto zastąpi prawdziwego króla i z radością będzie obnosił się ze swoją golizną.
D. Trump w swoim horoskopie ma Wenus i Saturna w koniunkcji w baaaardzo bliskim sąsiedztwie amerykańskiego Merkurego. Wenus i Saturn to słowo lub znak, które ciałem się staje - symbol tajemnych lóż a także główne zajęcia Trumpa czyli budowanie "współczesnych świątyń".
Ten układ planetarny tworzy z Trumpa swoistego ochroniarza, strażnika /gwaranta nietykalności dla amerykańskiego Merkurego.
Pamiętajmy, że Merkury to najważniejsza planeta, symbol i znaczenie państwa/. Saturn i Wenus tworzy z Trumpa zderzak, który może wprawdzie doprowadzić go do sądowych nieprzyjemności ... ale to już wynik egocentrycznych nadpobudliwości i przyjmowaniu zaobserwowanych wzorców zachowań ... koniunkcja Saturn-Wenus tworzy kwadraturę z Jowiszem w Wadze /z całą pewnością Trumpowi imponuje np. nonszalancki sposób bycia Putina i trudno wykluczyć ich wspólne, aczkolwiek ukryte kontakty/.
Koniunkcja Saturn-Wenus zlokalizowana w 12-tym domu horoskopowym prawdopodobnie symbolizuje także tajemną organizację wspierającą i promującą Trumpa ... ale niekoniecznie zawsze i wszędzie ponieważ zawsze istnieje cienka, czerwona linia.
W najbliższym czasie odbywać się będą bardzo silne uderzenia na pozycję Saturna i Wenus w horoskopie Trumpa a także na pozycję Merkurego w horoskopie USA - retrogradujący Mars z pozycji Barana zaatakuje na przełomie sierpnia i września, na początku października oraz pod koniec grudnia. Ponadto tranzytujący Pluton w koniunkcji z Jowiszem tworzy opozycję do powyższych planet natalnych. Tworzy się tym samym astrologiczny półkrzyż, który znajdzie swój wrażliwy punkt w znaku Wagi - niekorzystnie zaznaczy pozycję Księżyca /spadek popularności, potajemne kontakty, ponownie kłopoty prawne, problemy małżeńskie/.
- agresywno-wolnościowa polityka USA reprezentowana jest przez Marsa /22 stp. Bliźniąt/ a Słońce i Uran w horoskopie Trumpa są baaardzo blisko tego stopnia - Trump jest gwarantem, że Ameryka nie da zapomnieć o sobie ... podpuści, rozjuszy, zrobi małpę i osła, da kuksańca. Może sobie pozwolić na takie ekstrawagancje ponieważ jest ... "marką" opartą na rodzinnym majątku. Kwadratura tranzytującego Neptuna /Ryby/ powoduje jeszcze większą nieprzewidywalność USA i prezydenta i może doprowadzić do użycia siły. Wprawdzie demonstracje i uliczne bitwy mogą wygaszać się ponieważ Neptun retrograduje, jednak już na wiosnę przyszłego roku ochoczo ruszy przed siebie i ponownie kwadraturowo uderzy w amerykańskiego Marsa oraz w Urana i Słońce Trumpa.
W horoskopie Trumpa, tranzytujący Neptun tworzy natomiast konstrukcję półkrzyża z wrażliwym punktem w Pannie. Ucieczka energii zaznaczy się więc poprzez Plutona. Pluton w horoskopie Trumpa /jego znaczenie w horoskopie człowieka jest zupełnie inne niż w horoskopie państwa czy organizacji/ znajduje się w 11 stp. Lwa i poddany jest aspektowi półkwadratury ze strony Słońca /i pośrednio Urana/ - taka konstrukcja planetarna sugeruje tajemnice w sposobie tworzenia rodzinnego majątku. Konstrukcja Uran-Pluton bardzo często wskazuje na "oznaczanie" ludzi /np. znakowanie niewolników, opaska z gwiazdą Dawida, tatuaże plemienne itp./. Może to także oznaczać jakieś choroby genetyczne. Pluton w horoskopie Trumpa aktywuje się w połowie lipca i może dowiemy się, że majątek prezydenta USA zamocowany jest na niewolniczej pracy lub o złym traktowaniu osób podległych.
- dyrekcyjny ASC Stanów Zjednoczonych od 2014 r. przesuwa się przez drugi dekanat Lwa i tak się składa, że natalny ASC D. Trumpa także znajduje się w tym położeniu.
Ponadto Księżyc / popularność i partnerka/ Trumpa znajduje się w 21 stp. Strzelca i wpisuje się w 1-szy, natalny dom horoskopowy USA. Pozycja Księżyca pokazuje beztroskę, błazeństwa i ... aktorstwo/modeling.
Niemniej jest to dodatkowy element pozwalający stać się popularnym w państwie i stać się jego reprezentantem.

Dodatkowe ciekawe aspekty dotyczące wydarzeń w USA, które zauważyłam dopiero w czasie tej analizy :
- dyrekcyjny Pluton w horoskopie USA znajduje się w pierwszych stopniach znaku Wagi a około 2027 r. stworzy trygon z natalnym Uranem. Tak jak wspominałam, konstrukcja Pluton-Uran często jest związana z oznaczaniem ludzi więc jest wielce prawdopodobne, że w tym czasie, nakazem administracyjnym, wprowadzony  zostanie nowy system identyfikacji osób. System prawdopodobnie w fazie początkowej będzie dotyczył imigrantów lub osób odwiedzających USA.
- zasada "jak na górze tak na dole" /lub odwrotnie/ jest niezwykle łakomym kąskiem dla magów i różnego typu tajemnych organizacji.
Symbolem tych działań jest konstrukcja planetarna Merkury-Uran. Merkury symbolizuje "niebiańskie" zasady a Uran jest emanacją tych zasad na grunt materialny-ziemski.
Merkury "wykluwa się" w znaku Strzelca a w znaku Raka /8-my dom od Strzelca/ implementuje swoje potencjały na ziemskim gruncie /państwo, naród, organizacje, sekty, partie itp./.
W horoskopie USA, Merkury znajduje się w znaku Raka i daje możliwości wykorzystania "niebiańskich" zasad w tworzeniu państwowych struktur.
Natomiast stosowanie różnorakich talizmanów, znaków, substancji, dźwięków, słów, symbolicznych budowli /to poziom Urana/ ma na celu przywołanie potężnych boskich energii i często ich wykorzystanie - to teurgia - tu stosuje się zasadę "jak na dole tak na górze". Naiwni uważają, że można te energie zaprząc niczym konia pociągowego natomiast mądrzejsi próbują serfować na energiach jak na fali.
Kiedy Merkury tworzy kwadraturę do Urana objawia się negacja stworzonych zasad przez siły nieba.
Następuje burzenie pewnego materialnego porządku.
Tuż przed ogłoszeniem pandemii występowała właśnie kwadratura Merkury-Uran.
Dyrekcyjny Merkury w horoskopie USA stworzył kwadraturę z natalnym Uranem w 2001 r. i mogliśmy obserwować rozpadający się symbol Ameryki /wieże WTC/.
Trygony tworzą oczywiście okazję do współdziałania natomiast największą siłę magiczną wykazują ...prawdopodobnie ?? ... koniunkcje i opozycje.
I ciekawostka ! demonstracje w USA rozpoczęły się w czasie kiedy odbywał się tranzyt Merkurego nad natalnym Uranem.
Inna ciekawostka ! Merkury w horoskopie Izraela jest w koniunkcji z amerykańskim Uranem.


0 komentarze:

Prześlij komentarz