środa, 30 czerwca 2021

Lato, ach to ty ... raz-dwa-trzy, antysemitą zostaniesz ty

 

Zgodnie z zapowiedziami, w poprzednim poście, lato rozpoczęło się gwałtownymi rozładowaniami skumulowanych energii.

Także zgodnie z zapowiedzią, pierwszy stopień "mocy" został aktywowany w czasie tranzytu Księżyca przez 1 stp. Koziorożca 24 czerwca.


Energetyczne rozładowania zaprezentowała przyroda, która przyniosła zniszczenie.

W polskim sejmie przyjęto ustawę blokującą roszczenia o mienie bezspadkowe /zwracałam uwagę na polityczne działania po aferce Dworczyka/ - rozsierdziło to górali z wzgórz Golan ... bo taki był prawdopodobnie plan.

W Miami Beach zawalił się apartamentowiec / - nomen omen punkt znajdujący się na omawianym fragmencie kuli ziemskiej pomiędzy zwrotnikiem Raka a 30-tym równoleżnikiem.

Niewykluczone, że także w tym czasie zapadały decyzje o tzw. skupionych nalotach na obiekty w Syrii i Iraku. Być może Biden otrzymał warunek, że albo podpisuje rozkaz o nalotach i dostaje "misia do podusi" albo odmawia a miś idzie spać do szafy. Takiemu szantażowi nikt by się nie oparł a cóż dopiero Biden - Księżyc w 1 stp. Koziorożca stworzył trygon do natalnego Księżyca /1 stp. Byka/ w horoskopie Bidena a tranzytujący Mars stworzył koniunkcję z jego natalnym Plutonem 8 stp. Lwa/. W takiej sytuacji głęboka potrzeba przytulenia się do czegoś miłego i ciepłego jest ponad wszystko.

Ponadto należy pamiętać, że nad natalnym Marsem w horoskopie USA i jednocześnie nad natalnym Uranem w horoskopie Israela odbywa się retrogradacyjny tranzyt Merkurego - to tworzy świetne podłoże do podstępnych gier wojennych i różnego typu prowokacji. Dodatkowo wszystko podlane jest pandemicznym sosem bo przecież obszar 20-24 stp. Bliźniąt jest najmocniej uszkodzony przez Neptuna /symbol pandemii i jednocześnie tzw. głębokiego państwa/.


                                                                            *******


"Energetyczna dziura" w 13-14 stp. Lwa, którą omawiałam w ostatnim poście może stać się kreatorem przyszłych zdarzeń. Wszystko zależy od energii, które będą "cerowały" tę dziurę.

Pasmo 13-14 stp. Lwa nie sprzyja pokojowi na świecie - zaznacza przede wszystkim kraje Bliskiego Wschodu, Bałkany, Indie-Pakistan. Historycznie związane jest z układami geopolitycznymi po 1-szej i po 2-giej WŚ. Odwołuje się także do wypraw krzyżowych oraz do dawnych sekt, bractw i zakonów /np. Templariusze i Krzyżacy/.

Tranzytujące planety będą stopniowo napełniały swoją energią tą "lwią paszczę" - Mars 1-5 lipca, Wenus 7-9 lipca, Merkury 2-4 sierpnia, Słońce 4-6 sierpnia.

Napełniająca energia przywędruje także z natalnych planet państw, narodów.

Tu właśnie pojawia się problem ponieważ nieprzychylną plutoniczną energią dysponuje Izrael /Pluton w 13 stp. Lwa w bliskim sąsiedztwie Saturna/. 

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Izrael gwałtownie zapragnął poszerzyć nie tylko swoje wpływy ale także swoje terytorium.

Ponadto dyrekcyjny ascendent USA przemieszcza się od około 2 lat właśnie w okolicy 13-16 stp. Lwa.

Syjonistyczna hydra może przybierać monstrualne rozmiary /podsycana prowokacjami /.

Wielokrotnie opisywałam syjonistyczne gry i zabawy. Najpierw tworzą chaos i stan zagrożenia, później wzniecają nienawiść do tzw. żydów /bandycka finansjera, mordercze firmy medyczno-farmaceutyczne itp. co tam wymyślą/, następnie wchodzą w rolę ofiary, której nienawidzi cały świat i ostatecznie żądają coraz większego państwa, które otoczy troską i opieką przeganianych członków społeczności.

Czyżby szykowano super alije.

Kto zostanie zaklasyfikowany jako "żyd" ? A może stworzono genetyczny "test na żyda" ? 

A później walizka w łapkę, wagon lub statek i ... ruszamy w podróż ... np. na "magiczny pas zwrotnikowy". 

Być może potrzebny jest czas, miejsce i określona liczba osób aby przywitać "nowego mesjasza" tak oczekiwanego przez tę organizację ponadnarodową /tak przynajmniej głoszą legendy/.

Tak, tak wiem, że to temat bajkowy ... taki idealnie pasujący do letniego, ogórkowego sezonu.

Przypominam, że dość szeroko opisałam te bajkowe przypadki w postach "Chcecie bajki ? Oto bajka ..." z września 2020 r.  oraz w postach "Szalone szachrajstwa szatańskich szamanów" z sierpnia 2020 r.

Przypominam także, że kilkakrotnie wspominałam na moim blogu, że mogą reaktywować się scenariusze nawiązujące do wydarzeń "marzec 1968 r." i "operacja Most".

Do uczestnictwa w ewentualnej, nowej operacji Most obstawiam ludzi władzy, lekarzy, aktorów i celebrę, ludzi mediów, osoby funkcyjne w instytutach naukowych i uniwersytetach oraz oczywiście jakąś pulę wojskowych. Ci, którzy się nie załapią zawsze mogą być wykorzystani jako tradycyjna, niezbędna ofiara.


Ale co zrobić z tzw. ludnością tubylczą "magicznego pasa zwrotnikowego"? ... nie ma problemu ... ostrzelać amerykańskimi rakietami a tych, którzy przeżyją wywieźć do Europy lub w inne miejsca przetrzebione przez okrutnego wirusa.

Oczywiście, aby budować para-państwo i prowadzić dostatnie życie w jakimkolwiek wybranym miejscu na Ziemi potrzebne są fundusze, ale na tym syjoniści znają się świetnie - klasyczny system struktur mafijnych /napady, morderstwa, wymuszanie, korumpowanie itp./.

*proszę zwrócić uwagę, że tworzenie się w XVIII wieku nowego państwa na kontynencie amerykańskim, przebiegało właśnie zgodnie z powyższym schematem. Kto by pomyślał, że działania rozbójnicze stworzą największą demokrację świata. I nawet są tacy, którzy wierzą, że USA=demokracja.

Prawdopodobnie tranzyt Wenus i Marsa przez 24 stp. Panny wskażą pewne tendencje /9-13 sierpień i 4-8 wrzesień/.


Cokolwiek by się działo, proszę pamiętać, że słowo "żyd" jest jedynie słowem wytrychem, iskrą, która może rozniecać pożar. Wyłącznie w tym celu skonstruowano tą rozbudowaną i barwną opowieść o "narodzie wybranym". Żeby jednak opowieść systematyczne nabierała rumieńców potrzebni są ci, którzy ogniem i mieczem będą rozniecali nienawiść do rzeczonego "narodu"- potocznie nazwano ich antysemitami .... ależ to bzdura !!!

Obecnie największymi antysemitami jest USA i Izrael ponieważ systematycznie i od długiego już czasu niszczą kraje i narody, które historycznie i terytorialnie związane są z tzw. ludami semickimi.

*ludy semickie, semici jest to określenie tzw. biblijne i nie ma żadnego oparcia we współczesnej nauce.

Pozbywając się wszelkich emocjonalnych konotacji związanych ze słowem "żyd", możemy je traktować na równi z Wikingami", Lechitami, Wizygotami - byli ... kiedyś byli ... ale się zmyli.

* w poprzednim poście zwracałam także uwagę na "dziurę energetyczną" na poziomie 13-14 stp. Skorpiona.

W tym miejscu znajduje się dyrekcyjny Mars w horoskopie Izraela oraz jest to dyrekcyjny szczyt 4-tego domu w horoskopie USA. W tym miejscu znajduje się także Pluton Palestyny oraz niestety Pluton Polski /z czasu pierwszych "niby" demokratycznych wyborów 1989 r./.


                                                                           ******


Wydarzenia z kraju :

Dzisiaj zapadły dwa dosyć kontrowersyjne wyroki :

- za obrazę "głowy państwa" sąd skazał młodych ludzi. Wyrok dosyć absurdalny ponieważ nie ma "głowy państwa" a ponadto "państwo" chyba też nie istnieje.

W tym miejscu przypominam mój post z 28 września 2018 r. "Kiedy władza doprowadzi cały naród do ojkofobii ?" 

- za okrzyki "a na drzewach zamiast liści będą wisieć syjoniści" skazano ONR-owców.

Zadziwiający wyrok. Ideologia, która wygenerowała najkrwawsze systemy polityczne i stworzyła fundamenty do wojen światowych stawiana jest na piedestale.

Już nie tylko antysemityzm będzie karany ale także antysyjonizm. Tylko patrzeć jak za hasła antyfaszystowskie i antykomunistyczne trafimy za kraty. Przerażające.

Nie występuję w roli adwokata ONR bo to nie moja bajka, ale obrona syjonizmu przez polskiego sędziego to totalny upadek wymiaru sprawiedliwości.

Księżyc w koniunkcji z Neptunem wskazuje, że te dzisiejsze wyroki są emanacją wpływów tzw. głębokiego państwa. Mars w 12 stp. Lwa /stp. Strzelca/ wskazuje, że nastąpiło "uwolnienie" od autorytetu sędziego. Prawdopodobnie odezwała się już pozycja Jowisza w horoskopie Polski, o której wspominałam w poprzednim poście.


                                                                    ********


Odpowiedź na pytanie/komentarz :

W przypadku wspomnianego półkrzyża, który jest zaakcentowany w horoskopie natalnym, należy zwrócić uwagę na położenie natalnego i dyrekcyjnego Słońca /charakter, znaczenie, aspekty/.

Należy zwracać szczególną uwagę na tranzyty planet przez natalne i dyrekcyjne Słońce. Tzw. miękkie wpływy będą odbywały się w wyniku tranzytu Księżyca.

Półkrzyż może sugerować, że nastąpi swoista zapłata "coś za coś", np. zbuduję dom ale pozostanę z dużym kredytem, zdobędę świetną pracę ale o urlopie przez najbliższe dwa lata mogę zapomnieć. 

Omawiany półkrzyż ma charakter dyscyplinujący /ze względu na obecność Urana i Saturna/.

Proszę jednak pamiętać, że horoskop natalny pokazuje osobiste wydarzenia a nie wszelkie szczęścia i nieszczęścia, które mają miejsce na planecie Ziemia. Żeby mówić o istotnych zdarzeniach w życiu człowieka, obraz horoskopu natalnego musi się w większym lub mniejszym stopniu pokrywać się z obecnym obrazem nieba lub musi następować wzmacnianie natalnych planet poprzez tranzyty.

Mars tranzytujący Asc zwraca uwagę na "uwolnienie się od kogoś, czegoś" ... a może od własnych wyobrażeń i zachowań. Należy wziąć pod uwagę naturę i charakter natalnego Marsa - gdzie planeta poszukuje obszaru do stanowienia wewnętrznej wolności ?

Proponuję odwołać się do okresu listopad 2009 - maj 2010, kiedy to Mars retrogradował w znaku Lwa - długi, powtarzający się tranzyt nad Asc mógł pozostawić coś ciekawego w pamięci.

0 komentarze:

Prześlij komentarz