wtorek, 1 czerwca 2021

Najciekawsze tranzyty - Mars

 

Mars to wyznacznik wolnej woli, a ostatnie 1,5 roku to jedna wielka lekcja poglądowa dotycząca naszej wolnej woli. Tym samym planeta Mars od samego początku nadaje rytm pandemicznym perturbacjom - zamknięcie Wuhan to kwadratura Neptun-Mars. Nie inaczej będzie wyglądał dalszy ciąg wydarzeń, tu także Mars będzie tworzył dramaturgię.


Dzisiejsza pozycja Marsa to 24 stp. Raka - ścisły trygon do Neptuna /symbol pandemii/. Natomiast 5-6 czerwca Mars z pozycji 27 stp. Raka stworzy ścisłą opozycję do Plutona /symbol SYSTEMU, mafii medycznej i medialnej, zabiegów medycznych/.

Mars informuje, gdzie znajduje się tzw. źródło niewoli i od jakich energii należy się uwolnić.

Energie, które akcentuje obecnie Mars łączą się niewidzialnymi sznureczkami z problemami pandemicznymi /Neptun/ i szczepionkowymi /Pluton/.

Jakie to są energie ?

Raka /znak/, Ryb /dekanat/, Barana i Byka /stopnie/.

Można więc powiedzieć : uwolnij się od wpływów państwa, od jego przywódców oraz od realnych lub teoretycznych zasobów finansowych tegoż państwa a będziesz odporny na manipulacje dokonywane przez Neptuna i Plutona.

Łatwo powiedzieć, gorzej z realizacją.

Jest to dobry moment dla osób, które odrywają się od rodziny /jej pomocy, zasobów finansowych/ i idą "na swoje". Jest to dobry czas dla tych, którzy postanawiają pożegnać się ze swoim krajem i ewentualnymi korzyściami, które ten kraj oferuje i ruszają w nieznane.

Pozycja Marsa sugeruje jednak coś jeszcze : póki nie zrezygnujesz ze swoich narodowych wyobrażeń, ze znaczenia swojego kraju i z tego co ten kraj może ci zaoferować /wartości materialne, możliwość zarobkowania itp./ to będziesz tkwić w reżimie pandemiczno-szczepionkowym na wieki wieków.

Jeżeli zaakceptujesz stan "jestem bezpaństwowcem, nic nie mam i za nikim nie tęsknię" to uwolnimy cię od dotkliwych obostrzeń.

Jest to czas kiedy mogą pojawić się nowe pomysły "okołopandemiczne".

Proszę zwrócić uwagę, że taka filozofia pozwala lepiej funkcjonować emigrantom - zaczynanie od nowa bez obciążeń emocjonalnych, wspomnień, dywagacji związanych z własnością i stanem finansów.

Proszę także zwrócić uwagę, że w tej raczo-marsjańskiej filozofii pobrzmiewają słowa wygłaszane przez niejakiego Klausa Schwaba /do wysłuchania na youtub-ie/.

Ogólnie można powiedzieć, że konieczna jest zmiana bo jak nie ... to zobaczycie jaki "cudny" los was czeka ... ludziki. Nie chcecie po dobroci ... to was przymusimy.

*Przypominam, Mars w 25 stp. Raka znajduje się w horoskopie Jaruzelskiego. Stan wojenny wprowadzono kiedy Pluton /tranzyt/ stworzył kwadraturę z tym Marsem. Struktury i działanie państwa oparte na reżimie stanu wojennego zorganizowano kiedy Saturn /tranzyt/ tworzył kwadraturę z rzeczonym Marsem.

Mars w tej pozycji jest niby pierwsza karta tarota "Głupiec" - rusza w nieznane z małym tobołkiem na plecach.

Taki Mars może wygenerować intensywnie fale migracji ludności.

Mars w Raku zawsze jest trudny ponieważ zmusza nas do zerwania z przeszłością, korzeniami, wyobrażeniami o przodkach itp. Znak Raka to olbrzymi bagaż emocjonalny a często i materialny ... ciąży nam niesłychanie ... ale zostawić to wszystko ... ??? ...

Jeśli więc nie ruszamy w daleką drogę jak "Głupiec" to przynajmniej zmieniajmy coś w rodzinie, domu /nowe zasady i relacje, remonty, przeprowadzki, zapisy majątkowe itp./. Należy liczyć się z obciążeniem dodatkową pracą i kosztami.

W sensie globalnym taki Mars sugeruje aby wyeliminować np. dotychczasowych prezydentów czy premierów państw, jednak prawdopodobnie w to miejsce bardzo szybko wpłyną energie Neptuna i Plutona ... a to tzw. SYSTEM.

*Ponownie przykład Jaruzelskiego : w znaku Raka posiadał również Plutona i z ministra obrony narodowej /Mars/ przekształcił się w w przewodniczącego WRON-y /Pluton/.


O tranzycie Marsa przez znak Lwa i jego spotkaniu z Wenus napisałam w poprzednim poście.

Należy jednak zwrócić uwagę, że jest to tranzyt wpisujący się idealnie w łańcuszek organizowania pandemii. !!! na 23 lipca zaplanowano inaugurację letnich igrzysk olimpijskich w Tokio.


Pierwsze dziesięć dni września Mars /z pozycji Panny/ tworzy opozycję do Neptuna i trygon do Plutona.

Tu mogą pojawić się problemy pracy, dystrybucji towarów i usług a wszystko to podlane sosem znanych nam obostrzeń. Mogą pojawić się ograniczenia i racjonowanie czegoś.

Jest to także moment, kiedy wyraźnie zobaczymy symptomy zawłaszczania rynku i miejsc pracy przez "pewne grupy" a wszystko to będzie odbywać się w majestacie regulacji prawnych.

Jest to moment na "przenoszenie pracy" w inne miejsca lub na innych zasadach, zmiana stanowiska.


Około 25 października Mars z pozycji Wagi tworzy kwadraturę z Plutonem - naciski SYSTEMU, reżim medyczno-farmakologiczny, być może przymus szczepień. 

Może następować gwałtowne zrywanie więzi społeczno-rodzinnych.

Jeśli zachodzi taka potrzeba, dobry czas na przeprowadzanie rozdzielności majątkowych , przepisywanie nieruchomości na członków rodziny itp.


Przełom listopada i grudnia to Mars /z pozycji Skorpiona/ tworzący trygon z Neptunem. Układ bardzo niebezpieczny.

Neptun "wraca" na swoją pozycję z lutego i marca tego roku i staje się ekspansywny /agresywne manipulacje/.

Z podobnym trygonem mieliśmy do czynienia w grudniu 2019 r., kiedy zaczęto pisać o pojawieniu się nieznanego wirusa w Wuhan.

Wtedy mieliśmy jednak do czynienia z powiązaniem energii Byk-Panna /konstruowanie zagrożenia i stopniowe wprowadzanie "pod strzechy"/.

Teraz będzie to powiązanie energii Rak-Skorpion a charakter wydarzeń może być bardzo gwałtowny.

To jest układ, w którym jakiś kraj bądź nacja staje się celowym "roznosicielem" patogenu lub niebezpiecznej substancji. Może także występować na jakimś ograniczonym terenie /np. kraj, region/ bardzo wysoka śmiertelność.

Warto poobserwować wydarzenia z ostatnich dni września i już wtedy mieć się na baczności a do wszelkiej działalności grupowej, podchodzić bardzo ostrożnie.

1 października zaplanowano wystawę EXPO w Dubaju i nie można wykluczyć, że może stać się ona zaczynem do nowej pandemicznej fali - to kolejne miejsce wpisujące się w następny odcinek covidowego serialu.


Listopad i grudzień 2021 oraz styczeń, luty i marzec 2022 wyglądają źle.

10-12 stycznia 2022 roku zobaczymy aspekt podobny do tego z czasu "zamykania Wuhan" - kwadratura Mars /21 stp. Strzelca/ - Neptun /21 stp. Ryb/


 


0 komentarze:

Prześlij komentarz