piątek, 4 października 2013

Amerykański serial z .......dreszczykiem

Wizja dla Ameryki realizuje się i to z zatrważającą dokładnością. Odsyłam do posta z 19.09 "W Ameryce jak  ....... w filmie".
Moje wnioski po dzisiejszych "zajściach" przed Kapitolem :
-  Podobno strzelała kobieta, więc okaże się, że to sfrustrowana urzędniczka, wysłana na przymusowy urlop. Ewentualnie można też postawić na zazdrosną lub porzuconą żonę bądź kochankę / to żart ! /.
-  Wydaje mi się, że gdyby te zdarzenia nastąpiły o dobę później, byłoby dużo groźniej / Księżyc nie wszedł jeszcze w znak Wagi - nastąpi to dziś wczesnym rankiem polskiego czasu /.
-  Jeżeli w tym "amerykańskim" serialu, zobaczymy uzbrojonego napastnika w Białym Domu, to później może być tylko "szach mat".
-  5.10.2013 o godz.00:35 / polskiego czasu / będzie nów Księżyca w znaku Wagi. Układ ten bardzo silnie koresponduje z horoskopem USA. Wygląda to tak, jakby ktoś chciał się stać bardzo popularny /popularność bywa różna/.
Kiedy patrzę na ten ciąg wydarzeń w USA zastanawiam się nad finałem. Ale to wygląda jak niekończąca się historia. To co teraz się dzieje może się bardzo mocno przełożyć na czas Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Administracja amerykańska ma niewiele czasu na rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji.


George Washington powiedział : "Rząd jest jak ogień - przydatny sługa lecz niebezpieczny pan"

Dwight D. Eisenhower powiedział : "Będziemy żyć w pokoju, nawet jeśli będziemy musieli o niego walczyć"

0 komentarze:

Prześlij komentarz