piątek, 25 października 2013

Okiem astrologa - USA

23.10 serwisy prasowe prześcigały się w doniesieniach o podsłuchiwaniu kanclerz Merkel i innych światowych przywódców. Oczywiście rolę główną grały znowu Stany Zjednoczone. Jako uzupełnienie tych doniesień można dodać, że Księżyc był oczywiście w znaku powietrznym / Bliźnięta /. Patrząc na powtarzalność sytuacji, które występują w USA można poczuć się prawie rozbawionym. No bo jak to się dzieje? - Księżyc wchodzi w znak powietrzny a USA na czołówkach prasowych i tak wciąż i wciąż. I to byłoby nawet śmieszne, gdyby nie było straszne. Niestety, ten kraj jest potężnym mocarstwem, wpływającym na cały świat.
22.09 i 23.09 w postach : Okiem astrologa-co przyniosą najbliższe lata /cz.2 Bunt maszyn i cz.3 USA / pisałam o prawdopodobnych wydarzeniach i czasie ich zaistnienia. W tej chwili, uważam, że wydarzenia te są więcej niż prawdopodobne.
Siedząc dzisiaj nad horoskopem USA, pomyślałam o osobie,  która może odegrać znaczącą rolę w tych wydarzeniach / a może już odgrywa / - bardzo władczy, bezwzględny, łysy mężczyzna ubrany w mundur. Czy rzeczywiście istnieje ktoś taki ..........?

Thomas Jefferson, powiedział :
"Nigdy nie byłem w stanie pojąć, w jaki sposób jakakolwiek rozumna istota może upatrywać swego szczęścia we władzy nad innymi".

0 komentarze:

Prześlij komentarz