czwartek, 27 lutego 2014

Jak realizują się prognozy astrologiczne ?


Przyszedł znowu czas podsumowań.

- w nocy z 20.02 na 21.02 pisałam, że Księżyc podkreśla 22 stp. Skorpiona i może to być bardzo ważny dzień dla Ukrainy. No i był. Sytuacja zmieniła się totalnie.
Obserwacja 22 stp. Skorpiona może być bardzo przydatna w przewidywaniu wydarzeń na Ukrainie.

- w poście "Cały ten zgiełk" z 13.02 wymieniłam wiele zagadnień, które mogą wydarzyć się w najbliższym czasie. Póki co, mamy do czynienia z:
   > coś tam dzieje się w ministerstwie zdrowia /chyba jednak aferka ?/
   > obstawiałam ruchy Facebooka i ........trafione ! Kupił, WhatsApp /mobilna aplikacja dla smartfonów/.
      Mówi się o przejmowaniu konkurencji, ale dużo istotniejszą sprawą jest ......pozyskiwanie informacji.
      To pan Mark Zuckerberg ma błogosławieństwo na podsłuchiwanie od ........... a diabli wiedzą od kogo.
    > Rosja ............. tu aż za dużo zgiełku - stan wzmożonej aktywności bojowej już jest. Nadal nie                      wykluczam zamachów.

- w poście " Objawienie zodiakalnej Wagi, cz.7, Rosja" z 30.12.2013 podałam sporo przykładów z przeszłości, które mogą mieć powiązanie z tym co dopiero wydarzy się. Prezydent Putin wchodzi w bardzo trudny czas sprawowania władzy. Sytuacja w Rosji, zgodnie z przepowiednią, jest bardzo dynamiczna.
 
- na wydarzenia polityczne w Europie należy patrzeć przez pryzmat wydarzeń z 1945 r. Układy astrologiczne bezwzględnie nawiązują do konferencji w Jałcie i Poczdamie i ustalaniu granic w powojennej Europie. Dzisiejsza polityka także tworzy nowe podziały i strefy wpływów. I tak jak w 1945 r. decyzje zapadają pomiędzy największymi graczami.

- układy i porozumienia "nowej" Europy mogą być bardzo niekorzystne dla Polski /astrologiczne, wyraźne nawiązanie do porozumienia  rosyjsko-pruskiego z 1720 r. oraz Konfederacji targowickiej z 1798 r./. Scenariusze wydarzeń będą oczywiście inne, ale prawdopodobnie Polska znowu zostanie wystawiona "do wiatru".
Posmakujemy tego w trakcie przepychanek z Ukrainą. Znowu na coś liczymy i przeliczymy się. Duże zaangażowanie Niemiec w ratowanie zdrowia i sił witalnych, osób ze wschodniego rynku energetycznego /Chodorkowski, Julia Tymoszenko/ może wskazywać na swoisty "układ". Niemcy są niebywale empatyczni jeśli mają pewność, że można na tym zarobić. Do układów z Rosją zawsze mieli słabość. Nawet USA są mocno wstrzemięźliwe w sprawie Ukrainy /ale oni podsłuchują panią kanclerz więc wszystko wiedzą/.

0 komentarze:

Prześlij komentarz