piątek, 28 lutego 2014

Niezwykle ciekawy czas


Nadszedł bardzo ciekawy czas.
Dla astrologa jest to nie lada gratka.
Tą gratką jest tzw.retrogradacja planety Mars. Jest to pozorny ruch wsteczny planety, wynikający z faktu, iż Ziemia porusza się po krótszej orbicie niż Mars i zdarza się, że go mija /jak samochód wyprzedzający na drodze/. Wtedy to następuje wrażenie poruszania się Marsa w przeciwnym kierunku i jego chwilowego zatrzymania. Gdy Ziemia mija Marsa, wydaje się nam, że wraca on do normalnego ruchu.
I chociaż ruch wsteczny jest tylko pozorny, to energia jaką Mars wysyła jest faktem.

Mars w ruch wsteczny "wchodzi" raz na dwa lata. Za każdym razem następuje to w innym miejscu zodiaku. Powtórki zdarzają się bardzo rzadko /co 30 lat, a niekiedy retrogradacja w danym miejscu horoskopu, nie powtarza się w przeciągu 100 lat/.
8.12.2013 r. Mars wszedł w znak Wagi i przemierza go niezwykle cierpliwie. 2.03.2014 r. nastąpi pozorny ruch wsteczny, który będzie trwał do 20.05.2014 r. Dnia 21.05 Mars zatrzyma się i następnie już normalnie będzie kontynuował swoją wędrówkę przez znak Wagi do 26.07.2014 r.
Taki retrogradujący Mars, wchodząc w odpowiednie układy z planetami w horoskopie człowieka, państwa, firmy itd., potrafi dosyć mocno dokuczyć. Prawdopodobnie emanuje czymś, co skłania do buntu, wyzwolenia się, poczuciu uwikłania, zamknięciu w mentalnej klatce. I następuje reakcja : chcę wolności !!!

Mars jest w Wadze już ponad dwa miesiące i już obserwujemy jak rozbija sojusze, układy, umowy, małżeństwa, związki itd. Jak dalej będzie działał ? Zobaczymy.

30.12.2013 pisałam o Rosji. Wymieniłam fakty i miejsca, które mogą w jakiś sposób odżyć /właśnie pod wpływem Marsa/
- 1783 r. akt przyłączenia Krymu do Rosji i założenie Sewastopola / co się dzieje z Krymem wszyscy widzą/
- 1953 r. otwarcie kanału Wołga-Don / pamiętamy grudniowe zamachy w Wołgogradzie/

i .........dzisiaj, czyli 28.02.2014 r. zapowiedziana została konferencja prasowa W.Janukowycza w Rostowie nad Donem / Sewastopol, Wołgograd i Rostów leżą na jednej prostej linii, a Rostów jest dokładnie w połowie pomiędzy Wołgogradem a Sewastopolem /. Ciekawe ! Kosmos ustawił się na ten obszar.
Jestem bardzo ciekawa tej konferencji. Jak marsowe energie zadziałają ?

Może zobaczymy Janukowycza wysiadającego z helikoptera, w otoczeniu rosyjskich wojskowych. Może przedstawi jakieś dokumenty /tajne przez poufne/, które zdyskredytują rewolucjonistów z Majdanu. Może pokaże manipulacje państw Europy Zachodniej. A może prezydent Putin odda go "Majdanowi" za Krym i już /to byłoby najlepsze rozwiązanie/.
Zastanawiam się także, co by powiedzieli nasi polscy rządzący, gdyby pod Pałacem Kultury w Warszawie zebrał się 100 tysięczny tłum i zdelegalizował obecną władzę /los nieraz jest taki złośliwy/.

*To, że los jest złośliwy wie już polski europoseł Protasiewicz. A wszyscy wkoło mogą obejrzeć obrazek z serii : "Arogancja władzy". U niego energie Marsa zadziałały bardzo konkretnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz