czwartek, 7 maja 2015

Wybory prezydenckie 2015 - kandydaci, cz.3


Pozostała już tylko 1-sza liga kandydatów.

Andrzej Duda /ur. 16.05.1972/
Kiedy patrzę na horoskop pana Dudy nie dziwię się, że był bliskim współpracownikiem Lecha Kaczyńskiego. Ich horoskopy w wyjątkowy sposób współgrają ze sobą.
To właśnie w Lechu Kaczyńskim znalazł swojego nauczyciela, mentora a także po prostu bratnią duszę.
Równie dobrze współpracuje mu się z Jarosławem Kaczyńskim - no, może nie aż tak dobrze /Jarosław ma inne dominujące cechy niż jego brat bliźniak/.
Andrzej Duda ma zaznaczony znak Bliźniąt w sposób bardzo istotny - ma tam planetę Saturn.
Liczy się w tej grze wyborczej i właśnie pozycja Saturna sprawiła, że stał się równoprawnym przeciwnikiem dla Bronisława Komorowskiego. Jednak ten sam Saturn jest symbolem wsparcia i wytycznych jakie dostaje od szefa partii.
Najistotniejsza planeta w wyborczej rozgrywce nie charakteryzuje jego przekonań a jest zbiorem zasad jakie prezentuje Jarosław Kaczyński.
Widać, że jest to kandydat występujący "zamiast ........"
Aczkolwiek jest zdolnym i pokornym uczniem.
Posiadanie właściwego nauczyciela jest, dla pana Dudy, sprawą najwyższej wagi. To jest jego przeznaczenie, to jest najważniejszy element jego doczesnego życia.
Można tylko pozazdrościć, że tak szybko przeznaczenie zaczęło się realizować - to daje poczucie szczęścia.
W przypadku pana Dudy, wejście w tak ścisły i jednocześnie uzależniający związek z nauczycielem grozi utratą popularności w bliskich mu środowiskach /nawet w rodzinie/. Ale za spełnione życie prawie zawsze płaci się jakąś cenę.
Cytat dla kandydata : "Ilekroć dwie zacne osoby spierają się na temat zasad, obie mają rację".
Jest to człowiek o dobrych intencjach jednak zdecydowanie brakuje mu energii. Nadrabia to wykorzystując tzw. nadarzające się okazje /całkiem niezły z niego obserwator, dosyć wnikliwy i drobiazgowy/.
Romantyk.
Jest duże prawdopodobieństwo, że doświadczy w swoim życiu dużych zaszczytów, jednak ta sytuacja może objawić nieprzyjemne cechy charakteru - zadęcie, arogancja. Może to także sprowadzić na niego niebezpieczeństwo, uczucie zagubienia i osamotnienia.

Bronisław Komorowski /ur. 4.06.1952/
Bardzo mocny horoskop, można powiedzieć "zapięty na ostatni guzik" - wszystko przebiega jak w precyzyjnej maszynie. To właśnie z tego powodu prezydent Komorowski jest pewny zwycięstwa a wszelkie przeszkody bardzo go irytują.
Oczywiście znowu mamy do czynienia z mocno zaznaczonym znakiem Bliźniąt - jest tam Słońce, Merkury i Wenus - i wszystko to w układzie trygonu z planetami w znaku Wagi /Saturn, Księżyc i Neptun/
Horoskop nie odkrywa niczego wyjątkowego - jest tak jak to widać w życiu :
- przeznaczeniem tego człowieka jest spokojne, dostatnie życie w miłym otoczeniu i wypoczynek , wypoczynek, wypoczynek.
Przeznaczenie wręcz sugeruje, że pośpiech i intensywna praca mogą odbić się negatywnie na zdrowiu, mogą spowodować zaburzenia snu /zaznaczony jest np.bezdech senny - ciekawe, czy to występuje u prezydenta/.
Cytat dla kandydata : "Lubię pracę; fascynuje mnie. Godzinami mogę siedzieć i przyglądać się jej. Uwielbiam mieć ją pod ręką: pomysł, żeby się jej pozbyć niemal łamie mi serce".
- zaznaczone jest upodobanie do polowań i jednocześnie podkreślona jest pewność siebie i bezproblemowe osiąganie tego czego się chce
- zaznaczone jest łakomstwo i jednocześnie podkreślony fakt, że wszelkie potrzeby pana Komorowskiego będą zaspakajane
- zaznaczona jest także umiejętność opowiadania o swoich zasługach dla ludzkości /ten sam układ ma Lech Wałęsa - Księżyc w koniunkcji z Neptunem w znaku Wagi/
- zaznaczona jest trudno skrywana tendencja do tworzenia nieszczerych maskarad /kotyliony, czekoladowe orły, itp./ oraz gotowość do mówienia czegokolwiek byle tylko zapewnić sobie popularność
- układ planet: Księżyc i Neptun w kwadraturze do Urana pokazuje bardzo ciekawą cechę - pan Komorowski jest święcie przekonany, że znajduje się poza wszelką krytyką i ........... basta.
- zaznaczony jest także uwsteczniający konserwatyzm oraz .............
no, jest jakaś tajemnica, ale chyba pozostanie tajemnicą /przynajmniej na jakiś czas, 5-7 lat/ - patrząc na horoskop Jarosława Kaczyńskiego, myślę, że on zna tę tajemnicę i może nawet o niej mówi / ale stał się niewiarygodny i nie jest w stanie przekonać do swoich racji/.

Horoskopy pana Komorowskiego i Dudy są bardzo mocno powiązane ze sobą i jednocześnie w dniu wyborów obaj panowie zyskają jeszcze większą siłę i energię.
2-ga tura wyborów może okazać się bardzo ciekawa /mordercza wręcz/.

0 komentarze:

Prześlij komentarz