czwartek, 11 czerwca 2015

Nowotwór polskiego państwa


Układy mafijne są niczym nowotwór, z początku działają spokojnie i w ukryciu, z czasem objawiają swoje niebezpieczne oblicze. Jeśli nie podejmuje się działań likwidacyjnym w odpowiednim czasie może się okazać, że w pewnym momencie nie ma już nic - ch...j, d...pa i kamieni kupa.

Pluton
W postaci nieuszkodzonej powinien zapewniać człowiekowi wolność /fizyczną - np.reakcja walcz albo uciekaj/, spokój działania, silne i sprawne ciało oraz  możliwości radzenia sobie człowieka na planecie Ziemia /a może i poza nią/. Jest także związana z możliwościami prokreacyjnymi. To bardzo dużo a zarazem niewiele bo jej działanie dotyczy jedynie naszego fizycznego życia i lepiej nie "angażować" tej planety w kwestie duchowe. Jest niczym pancerz na naszym ciele, chroni ale zarazem bardzo ciąży.
Pluton pokazuje także osoby, które mogą nam pomagać w naszym codziennym życiu oraz nas chronić /lekarz, policjant, straż miejska, adwokat, itp./.
Kiedy Pluton jest uszkodzony w horoskopie /wchodzi w niekorzystne konfiguracje z innymi planetami : kwadratury, opozycje, kwinkunksy/ jego pozycja ochronno-wspomagająca zostaje zniwelowana lub wręcz działa złowrogo. Ciało może być ułomne, choroby mogą doskwierać, często występuje bezpłodność lub kłopoty z donoszeniem ciąży, występują kłopoty z zaprezentowaniem swoich umiejętności jako pracownik i ogólnie nie radzi sobie człowiek w życiu z wieloma problemami. A pomocy też nie widać bo lekarz kiepski, policjant pobije zamiast obronić a adwokat wydusi ostatni grosz a nic nie pomoże.
W horoskopie państwa Pluton symbolizuje przede wszystkim policję, służby specjalne, służby kontroli skarbowej, obronę terytorialną kraju itp.
W przypadku uszkodzonej planety przez Plutona powstaje nowotwór na tkance państwa czyli system mafijny. Położenie Plutona w znaku zodiaku będzie wskazywało z jaką mafią mamy do czynienia, natomiast uszkodzona planeta pokaże co będzie poddane degeneracji przez struktury mafijne.

W horoskopie Polski na dzień 22.12.1990, godz.12:00, Warszawa /L.Wałęsa składa przysięgę prezydencką/ planeta Pluton znajduje się w 20 stp. Skorpiona, w 8-mym domu horoskopowym.
Pluton uszkadza /półkwadratura/ Merkurego położonego w 5 stp. Koziorożca, w 9-tym domu horoskopowym.
Można więc powiedzieć, że system kapitałowy współdziałający z różnego typu służbami specjalnymi, pod pozorami pomocy Polsce w przejściu procesu transformacji, niszczy prawne podwaliny państwa zarażając ją tkanką nowotworową czyli systemem mafijnym.
Według symboli sabiańskich :
- 20 stp. Skorpiona - "Kobieta rozsuwająca dwie ciemne zasłony, które zamykały dostęp do świętej drogi" Negatywna strona komentarza : kuszenie do mrocznych i złowrogich spraw lub sprowadzanie na manowce. Brak dostępu do rzeczywistego obrazu. Izolowanie.
- 5 stp. Koziorożca - "Indianie- niektórzy wiosłują w czółnie, a inni tańczą taniec wojenny"
Negatywna strona komentarza : kłótnie i sprzeczki, które powstrzymują ruch do przodu i rozwój. Zastraszenie. Demonstrowanie siły na pokaz. Rozbieżność motywacji wywołująca zamieszanie.

Jeśli cofniemy się i popatrzymy na horoskop "okrągłostołowy" /31.12.1989/ zobaczymy, że tzw. światowy kapitał traktował nasz kraj jako terytorium kolonialne /oceniane jako wyśmienity kąsek/ a jego obywateli jako tłum podatny na manipulację i grę pozorów.

Pokazałam tu tylko najważniejszy aspekt Plutona ale przecież horoskop jest dynamiczny i w miarę przesuwania się po nieboskłonie tworzył niekorzystne aspekty także z innymi planetami.
W latach 1989-97 Pluton utworzył niekorzystne układy ze wszystkimi ! planetami w horoskopie Polski.
Można więc powiedzieć, że wszystkie dziedziny państwowości skażone są mafijnymi układami.
Większość planet w horoskopie Polski posadowiona jest w znaku Koziorożca a Pluton właśnie przemierza ten znak.
Co takiego następuje pod wpływem tego tranzytu ?
To, co zostało zarażone w latach 89-97 i stało się chorą instytucją państwową, obecnie będzie się rozpadać.
Zmieniła się jedynie działalność mafijna. Obecnie do głosu doszła mafia medialna i teleinformatyczna.

0 komentarze:

Prześlij komentarz