czwartek, 4 czerwca 2015

Wybrańcy narodu *


Po co wolność

Czas płynie, świat się zmienia a jednak wydarzenia, z którymi mamy do czynienia wydają się podobne do tych sprzed lat.
W ostatnim poście nakreśliłam mapę nieba, która będzie wpływała na ludzkie zachowania, jednak nim to nastąpi będziemy powracali do tematów z niedalekiej przeszłości - do tych sprzed dwóch lat lub sprzed roku. Odsyłam więc do moich wcześniejszych postów, szczególnie tych opisywanych jako "Czas Wagi" i "Czas Skorpiona". Zanim planeta Mars dotrze do ostatnich stopni Skorpiona i Strzelca /przełom luty-marzec 2016/ i pozostanie tam na blisko pół roku /retrogradacja/ otrzymamy "powtórkę z rozrywki" w pigułce.
Powrócą problemy, niezałatwione sprawy i pytania, na które nikt nie udzielił odpowiedzi.
Układ planet jest dosyć kontrowersyjny więc powracające kwestie też nie będą łatwe.
.......... a w Polsce robi się lekki zamęt, zmienia się scena polityczna i wybory tuż, tuż.
Społeczeństwo czuje ożywczy powiew a to daje nadzieję ............ i tylko nadzieję.
17.12.2013 r. napisałam post "Arogancja władzy". Przedstawiłam tam dominującą cechę w osobowości Donalda Tuska. Prognozowałam duże prawdopodobieństwo rozpadu Platformy Obywatelskiej na przełomie 2014/2015.
Obecnie można stwierdzić, że objęcie przez D.Tuska stanowiska przewodniczącego Rady Europejskiej stało się punktem zwrotnym dla PO - pojawia się zasada równi pochyłej.
Czy dojdzie do całkowitego rozpadu czy do przekształcenia się partii nie mogę zdecydowanie odpowiedzieć /brak wszystkich niezbędnych danych horoskopowych/ jednak prawdopodobnie niektóre daty będą pokazywały, w którą stronę podąża ta formacja : druga połowa lipca i 1-sza dekada września 2015.
Największym grzechem PO, który prowadzi do degeneracji partii, jest ślepe i tępe powtarzanie wyuczonych kwestii zgodnie z obowiązującą retoryką. Ludzie skupieni w tej partii nie mają żadnej możliwości wypowiadania swojego zdania, zachowują się jak stado bezrozumnych baranów.
PO to typowa pralnia mózgów. Trudno więc się dziwić, że podsłuchane prywatne rozmowy pokazują jej zupełnie inną "twarz". Jednak byłoby wielką naiwnością sądzić, że najwięksi gracze w tej partii zejdą ze sceny. Jest wielce prawdopodobne, że w okolicach 1-szej dekady lutego 2016 r. partia w takiej formule jaką znamy przestanie istnieć - wcześniej będzie tworzyła partie/stowarzyszenia "córki" lub inne twory mające na celu rozpraszanie elektoratów i zamęt na scenie politycznej. Później przyjdzie czas na ponowną koncentrację i pokerowe zagrania.


Krótką charakterystykę Pawła Kukiza przedstawiłam w poście z 4.05.2015.
Prawdopodobnie pod koniec czerwca poinformuje o stworzeniu jakiegoś ruchu, stowarzyszenia lub innej potwory. Jako lider formacji jest niezwykle intrygujący bo horoskop sugeruje, że stworzy sytuację kiedy to "ślepy będzie prowadził kulawego". On nie wie o co mu tak naprawdę chodzi i co chce osiągnąć /w sensie społeczno-politycznym/ - to są iluzje lub .............. celowe odgrywanie roli do której został powołany /świadomie i czerpie z tego zyski lub nieświadomie i występuje jako tzw. pożyteczny idiota/. Typ człowieka, który bardzo często kończy inicjatywy zabrnąwszy w ślepą uliczkę.
Przed wyborami parlamentarnymi poznamy inną twarz pana Kukiza i będzie ona zdecydowanie gorsza.
Opinie o jego szczerości działania i spontaniczności to są zwyczajne bajki. Niemniej przed wyborami pan Kukiz będzie miał bardzo dużo energii - będzie to energia bardzo agresywna i powinien uważać aby nie wejść w konflikt ze służbami mundurowymi /bo jeszcze nie ma immunitetu/.
Jeszcze raz podkreślę : to nie jest "czarny koń" wyborów - to jest "koń trojański".

I ............ proszę państwa, mamy całkowitą nowość !
Nowoczesna.Pl i jej twórca pan Ryszard Petru.
Niestety nie znam daty urodzenia R.Petru ale prawdopodobnie jest to zupełnie nieistotne - pan Petru jest twarzą formacji a nie jej prawdziwym twórcą.
Wiadomo natomiast, że 31 maja odbyła się konwencja tej formacji i w ten sposób zaprezentowała się światu. Jak wygląda horoskop tej prezentacji ?
Jest prawdopodobnie ściśle związana z PO /takie pomocnicze skrzydło lub tratwa ratunkowa/.
Horoskopy PO i Nowoczesnej.Pl uzupełniają się więc nowe stowarzyszenie będzie kontynuatorem działań PO.
Horoskop nie jest typowy dla partii politycznych, przypomina raczej organizację finansową, która powołana jest aby stosować "dziwne sztuczki ekonomiczne" - piramidy finansowe, oscylator ekonomiczny /może ojcami chrzestnymi tej organizacji są bohaterowie największych przekrętów RP - A.Gąsiorowski i B.Bagsik/.
Organizacja będzie kreować się na szanowaną i ekskluzywną strukturę oraz podkreślać, że uczestniczenie w jej życiu i popieranie jest przywilejem osób wyjątkowych i na wysokim poziomie, po prostu .........."Nowoczesna.Pl nie dla idiotów".
Jakiś czas temu wspominałam, że pojawi się na scenie politycznej retoryka w stylu wczesnego Gierka i odnoszę wrażenie, że stanie się to dzięki tej właśnie formacji - Pomożecie ! Razem zbudujemy .....! Razem nam się uda ! itp.

SLD i PSL prawdopodobnie czekają zasadnicze zmiany /władza w partii, program, nawet nazwa/.

PiS znajduje się na tzw.fali wznoszącej jednak nie jestem pewna czy da to ewidentny sukces wyborczy /a być może chodzi o kłopoty z ewentualnymi koalicjantami/. Sytuacja zmienia się pod koniec 2016 r. i układ gwiazd zaczyna przypominać ten z 2005 r. /czas, kiedy PiS sięgnęło po władzę/.

0 komentarze:

Prześlij komentarz