niedziela, 10 stycznia 2016

Niebo nad naszymi głowami w 2016 r., cz.2


Planety niczym muzyczni wirtuozi zagrają na strunach Zodiaku i przywołają wydarzenia, które często przypominają te sprzed wielu lat. Nie szukajmy podobnych scenariuszy czy podobnych scenografii - minęły lata, minęły wieki i to już nie będzie wyglądało tak samo. Jednak główny sens wydarzeń i emocje, które zostaną rozniecone mogą być bardzo podobne.
Wydarzenia, o których napiszę, mogą zaistnieć w okresie najbliższych 3 lat /około/.

Pluton - będzie nadawał ton, tworzył medialną otoczkę i w mistrzowski sposób / wręcz "łopatologicznie"/ wskaże znaki płynące z Wszechświata / "głos Boga" zostanie przyobleczony w materię/.
Planeta przypomni lata 1107-1109, 1489-1491, 1664-1666 ..... polecam zapoznanie się z faktami historycznymi !
Z jakimi wydarzeniami możemy mieć do czynienia ?
- Stosunki polsko-niemieckie mogą stawać się coraz bardziej napięte /nawet problemy dyplomatyczne, handlowe, graniczne/. Jednak położenie Plutona daje możliwości aby Polska wyszła obronną ręką z tych opresji a nawet zyskała szacunek i prestiż w tych "przepychankach". Potrzebne jest jednak bardzo twarde polityczne stanowisko Polski, dotyczące pojawiających się problemów. Obecne aroganckie zaczepki niemieckich polityków powinny być traktowane równie arogancko. Niemcy tracą swoich politycznych sojuszników w UE i należy ten fakt wykorzystać. Jak wielokrotnie wspominałam w moich postach, silne Niemcy to perspektywa kłopotów w Europie.
- Zbliżenie polsko-węgierskie będzie nadal postępowało. Mogą pojawić się nowe, wspólne cele i wzajemna pomoc.
- Stosunki polsko-czeskie lub polsko-słowackie mogą ulec pogorszeniu. W tym przypadku jest szansa, że wspólnie z Węgrami zostanie to przezwyciężone.
- W Polsce będzie można mówić o klasycznym rokoszu /prawdopodobnie ze strony wpływowych polityków Lewicy i PO, którzy mają rozległe kontakty z administracją brukselsko-niemiecką/. Ta sytuacja może spowodować poważne kłopoty dla naszego kraju. Jest jednak duża szansa aby twórców rokoszu przykładnie ukarać a nawet upokorzyć .... także przykładnie.
Jest także duże prawdopodobieństwo rozwiązania Sejmu i rozpisania ponownych wyborów.
- Stosunki polsko-rosyjskie mogą wejść w bardzo skomplikowaną fazę. Kłopoty mogą pojawić się także z Ukrainą. Być może, że jakieś czynniki zewnętrzne /np. zagrożenie ze strony islamistów/ zmuszą strony do zawarcia porozumienia.
- Rozpocznie się nowy rozdział dla USA /jeszcze napiszę na ten temat/.
- W Rosji należy spodziewać się także istotnych zmian o bardzo szerokim zasięgu /o tym już wspominałam w postach z poprzednich lat/.
- Prawdopodobne są problemy na Cyprze.
- Hiszpania podejmie jakieś istotne działania w celu rozwiązania problemu imigranckiego.
- Węgry prawdopodobnie ponownie dotknie problem niemiecko-imigrancki lub wystąpią problemy z granicą węgiersko-austriacką.
- Mogą wystąpić poważne zagrożenia epidemiologiczne.
*Szczególne znaczenie wpływu Plutona może wystąpić, w 2016 r., w marcu, czerwcu, w 3-ciej dekadzie października oraz na przełomie listopad/grudzień.
Pluton będzie wytrwale "jątrzył" sprawy mediów i PR oraz czynił popularnymi kwestie przepowiedni i proroctw. Tutaj radzę zwrócić uwagę na datę 5-8.02 i otworzyć się na "znaki z nieba".

0 komentarze:

Prześlij komentarz